EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

​“Küresel İklim Değişikliği” Fotoğraf Yarışmasının Başvuru Süresi Uzatıldı.

İklimlendirme sektörü şirketlerinden Alarko Carrier’ın, iklim değişikliği konusunu gündeme getirmek amacıyla düzenlediği “Küresel İklim Değişikliği” temalı fotoğraf yarışmasının başvuru süresi gelen yoğun talep doğrultusunda 31 Ağustos 2015 tarihine kadar uzatıldı. Yarışmaya şimdiye kadar 400’ün üzerinde başvuru yapıldı.

Bu sene ikincisi düzenlenen yarışmaya www.alarko-carrier.com.tr/foto... adresine fotoğraflarını yükleyerek, ücretsiz katılınabiliyor. Kazananların Eylül ayında açıklanacağı açıklanacağı yarışmada 1’inciye Canon EOS 70D fotoğraf makinesi, 2’nciye Toshiba RAS 13 N3 KVR klima, 3’üncüye Toshiba RAS 13 S3 KV klima, 4’üncü ve 5’inci’ye iPad Mini 3, 6’ncıya ise Asus Akıllı Telefon hediye edilecek.

Katılan fotoğrafların Alarko Facebook ve Instagram sayfaları üzerinden düzenli olarak yayınlanacağı yarışmaya, Alarko Carrier mensupları ile Seçici Kurul üyelerinin dışında; 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılar katılabilecek. Siyah-beyaz ya da renkli en çok 2 çalışmanın yollanabileceği yarışmaya; photoshop vb programlar ile dijital manipülasyon yapılan eserler kabul edilmeyecek.

Seçici Kurul’da Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı Alper Kaptanoğlu, Sanatçı Şükran Moral ve Fotoğrafçı Ani Çelik Arevyan yer alacak. Fotoğraflar; yarışma temasına uygunluk, yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlere göre değerlendirilecek.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)