EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Geleceği Sürdüren Markalar 'Sustainable Brands' Platformunda Buluşuyor

Markaların geleceği şekillendirmede oynadığı rolü anlamaya ve onlara güç kazandırmaya odaklanmış Sürdürülebilir Markalar, öğrenip eyleme geçme ilkesiyle hareket eden uluslararası bir platformdur. Geleceği şekillendiren, dünya ekonomisini sürdürülebilir bir ekonomiye doğru dönüştürmek ve dünyanın gelişen daha parlak bir geleceğe doğru ilerlemesini sağlamak amacıyla oluşturulan Sürdürülebilir Markalar® Küresel Platformu (Sustainable Brands) markalar ve tüm paydaşlarını Boston, San Diego, Kopenhag, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Barselona, Cape Town, Bangkok, Kuala Lumpur, Sydney, Tokyo ile birlikte İstanbul’da da bir araya getiriyor.

Büyüyen Uluslararası Platform

Bu anlamda Sustainable Brands, geleceğin daha iyi markalarını inşa etme konusunda hemfikir olan marka yöneticilerini bir araya getiren ve onlara kendi aralarında ve paydaşlarıyla güçlü işbirlikleri kurmalarına yarayacak bir network kurma olanakları sağlar.

Sürdürülebilir Markalar Platformu olarak Sustainable Brands Istanbul’u; farklı perspektif ve disiplinlerden kişilerin birbirleriyle iletişimde olmalarını sağlamak; tüm paydaşların iyimser ve işbirlikçi bir ortamda buluşmalarını sağlamak ve geleceğe dönük yeni adımların neler olduğu konusunda ortak bir vizyon yaratabilmelerini teşvik etmek amacı ile gerçekleştiriyoruz.

Programın Amacı

Sürdürülebilir markaların bir araya gelmesini sağlayan bu platform ile amaç ;  sürdürülebilirlik için yaratıcılık, İnovasyon ve net pozitif etki yaratma konusunda günümüzdeki liderlik anlayışını kuvvetlendirmek; iş dünyası liderlerini daha sürdürülebilir markalar yaratmak için bilinçlendirmektir.

Hedefleri  mevcut ekonomiyi; şirketlerin çevresel ve sosyal etkilerini yöneten sürdürülebilir iş modelleri uyguladığı ve paydaşlarını düşünen, sürdürülebilir gelecekte daha etkili bir rol oynamaya yönelterek büyütmektir.

Program Hakkında

İşbirliği ve bilginin yaratıcı buluşması ile, Sustainable Brands ‘17 Istanbul iş dünyasını başarıya ve pozitif etki bırakmaya itecek ilham verici çözümler, araçlar ve işbirlikleri sağlamayı amaçlamaktadır. Ana oturumlar, paralel oturumlar, workshoplar ve Activation Hubaracılığı ile markaların ve iş liderlerinin ölçülebilir etki ve karlılık için geleceği şekillendiren inovasyon ile birlikte kullanarak nasıl “Amacı Aktive Ettikleri” ni öğrenmek için bu platforma katılabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://events.sustainablebrand... ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)